Motorky brázdící Šumavou navštívili uživatele v DOZP, Sociální pohoda, o.p.s., Javorník

Sobota 3. 10. 2015 byla ve znamení burácejících mašin, které se projížděly prosluněnou šumavskou přírodou.

Atmosféru motorkářského srazu ochutnali i uživatelé Domova pro osoby se zdravotním postižením, Sociální pohody, o.p.s., Javorník.

Na netradičním setkání má velkou zásluhu MUDr. Ivan Kolář, který přišel s myšlenkou navštívit uživatele s bandou drsných motorkářů. Uživatelé si prohlédli nablýskané motorky a plně nasávali vůni nastartovaných motorů.

Motorkáři, kteří přijeli na svých silných strojích k nám na Domov patří do klubu Black Dogs LE MC (http://www.blackdogslemc.cz/ ). Členové tohoto klubu jsou z celé České republiky. Black Dogs LE MC  dnes sdružují hasiče, policisty, lékaře, soudce a další pracovníky složek, které se podílí na záchraně lidských životů, ochraně zákona a obrany země.

S touto akcí jsme byli velice spokojeni. Určitě jsme za takovou příležitost pro naše uživatele rádi. Opravdu si vážíme zájmu motorkářského klubu, se kterým jsme domluveni na dalším podobném setkání.

Sociální pracovnice Eliška Vachelová a Marie Káňová

Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky Motorky