Setkání bez hranic 2013
Ve středu 13. 11. 2013 přijali uživatelé z dramatického a pěveckého kroužku Sociální pohody, o.p.s., Javorník pozvání na 5. ročník Setkání bez hranic, tentokrát na téma „ pohádka".

Pohádkové odpoledne se konalo v sále Národního domu v Prachaticích a atmosféra celé akce byla velmi přátelská až královská. Bylo zde možné shlédnout celou řadu velice zábavných představení, v kterých učinkovali uživatelé sociálních služeb ze sedmi zařízení.

Sociální pohoda, o.p.s., Javorník se zde představil se zpívanou pohádkou o Červené Karkulce od známých umělců pana Svěráka a pana Uhlíře. S jejich hereckým výkonem se umístili na krásném 4. místě. V sedmičlenné porotě zasedl i mimo jiné známý úspěšný filmový herec Lukáš Vaculík a mistr světa a paraolympionik Arnošt Petráček „Arny" http://www.arny-petracek.cz/profil/. Každý z účinkujících si odvezl nějakou cenu, protože se nedalo jednoznačně určit, kdo je nejlepší a všichni se postarali o skvělou zábavu a atmosféru.

Za pozvání celé této nádherné, tradiční akce děkujeme centru Stroom Dub, které vše perfektně zorganizovalo a připravilo. Již nyní se těšíme na další ročník a jsme napnutý jaké téma bude vybráno tentokrát. (http://www.stroomdub.cz/)

Uživatelům Sociální pohody, o.p.s., Javorník a aktivizátorce volnočasových činností sl. Martině Vávrové, které pěvecko- dramatický kroužek vede, velice děkujeme za reprezentaci našeho domova.

Napsali o nás(Prachatický deník, prachatickonews.cz, STROOM DUB a vimperk.eu):

http://prachaticky.denik.cz/zpravy_region/na-setkani-bez-hranic-dorazil-slon-i-medved-20121115.html

http://www.prachatickonews.cz/foto/foto845.htm

http://www.stroomdub.cz/setkani-bez-hranic/id-114

http://vimperk.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/3469-rozhodoval-mistr-sveta-i-lukas-vaculik

Odkaz na video Hry bez hranic s Lukášem Vaculíkem

 

setkani01
setkani01
setkani01
setkani01 setkani01
setkani01
setkani01
setkani01
setkani01