Aktivizační činnosti proběhlé na domově v týdnu 17. 10. - 21. 10. 2016

Aktivizátorky volnočasových činností se zaměřily na aktivity spojené se vzděláním a zároveň s milou relaxací. Na následujících fotografiích jsou zachyceny momenty z aktivit: felinoterapie, zdravotního tělesného cvičení, také z nácviku sebeobsluhy, kdy jsme s uživateli trénovali provádění osobní hygieny, skládání ošacení, zavazování tkaniček a mnoho dalšího. Také jsme si vymalovali v rámci relaxace antistresové omalovánky a Pohodářský kroužek trénoval další taneční vystoupení.

V následujícím týdnu se můžeme těšit na další hodiny muzikoterapie a hokejový fandové se vypraví na utkání ČEZ Motoru do Českých Budějovic.

Aktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnostiAktivizační činnosti